Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Гендиректор Skoda Бернхард Майєр змушений піти з посади

Гендиректор Skoda Бернхард Майєр змушений піти з посади

В Skoda він пропрацював майже 5 років, загалом в VW – 19

Гендиректор Skoda Бернхард Майєр змушений піти з посади
фото www.flickr.com/photos/aabjerg/2070932561

Після майже п’яти років правління Бернхард Майєр покине пост генерального директора чеського виробника Skoda Auto.

Як повідомляє Handelsblatt, контракт 60-річного менеджера скоро закінчується і  материнська компанія з Вольфсбурга скористається цією можливістю, щоб замінити Майєра. Наразі не відомо чи поки він концерн VW.

Загалом Майєр пропрацював в VW 19 років, спочатку під брендом Porsche, а з листопада 2015 року він є генеральним директором Skoda.

Видання зазначає, що наступником Майєра стане хтось з компанії, оскільки, за даними джерел, зовнішній кандидат на цю роль не підійде.

Днями, як відомо, на загальний подив відбулась істотна реструктуризація управлінської команди. VW найближчим часом попрощається з керівником філії Traton та главою MAN Йоахімом Дрейсом.

Видання розповідає, що в основі цих кардинальних змін лежить боротьба між двома частина групи VW. Автомобілі Skoda, на думку галузевих експертів, є найкращими в Volkswagen. Автівки чеського виробника є дешевими та відрізняються високою якістю. Дані про продажі та прибутки знаходяться на рекордних рівнях. Це іноді створювало проблеми в групі, оскільки основний бренд VW, зокрема, побоювався за свої можливості продажів. Незалежність східноєвропейського відділення була проблемою для багатьох в штаб-квартирі Вольфсбурга.

В корпоративних колах говорять, що можливо саме це і стало причиною заміни Майєра. Кажуть, що він став надто впевнений у собі. Це також пов’язують із його близькими відносинами із родиною нині покійного онука Фердинанда Порше Фердинанда Піха, яка є найбільшим акціонером VW.

Нагадаємо: напередодні Європейський суд у Люксембурзі своїм рішенням посилив права постраждалих в «дизельному скандалі». Згідно з вердиктом, автовласники, які купували автомобілі концерну Volkswagen з фальшивим програмним забезпеченням, що дозволяло маніпулювати екологічними тестами, отримали право подавати в суд в країні, де була куплена машина, а не обов'язково в Німеччині за місцем знаходження штаб-квартири VW.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті