Захворіло у світі
19,266,406
Померло у світі
718,530
Вилікувалось у світі
11,671,253
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Зеленський житиме в державній резиденції «Конча-Заспа»

Зеленський житиме в державній резиденції «Конча-Заспа»

Будинок у с. Іванковичі він продав

Зеленський житиме в державній резиденції «Конча-Заспа»
Фото: фейсбук Володимира Зеленського

Офіс Президента (ОП) повідомив, що Володимир Зеленський з сім’єю тимчасово проживатиме в державній резиденції «Конча-Заспа». Відповідне повідомлення було опубліковано на сторінці ОП у фейсбуці.  

«Президент України Володимир Зеленський повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані. Глава держави у липні 2020 року продав будинок у с. Іванковичі в Київській області. Крім того, Володимир Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташований проданий будинок. Відповідна інформація відображена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 7 липня 2020 року. Президент України з сім’єю тимчасово проживатиме у державній резиденції «Конча-Заспа», – йдеться в повідомленні.

За годину до цього в мережі з'явилося розслідування програми «Схеми». Починаючи з 6 липня, «Схеми» кожен день фіксували кортеж Зеленського в Конча-Заспі. Журналіст Михайло Ткач запевнив, що президент живе там. 9 липня після виходу сюжету повідомлення про те, що Зеленський разом із сім'єю будуть мешкати в  резиденції «Конча-Заспа», з'явилося на сторінці Офісу Президента у фейсбуці. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вважає, що в Національного банку дуже жорстка монетарна політика, за його словами, до кінця року має бути вирішене питання з більш спрощеними процедурами отримання бізнесом кредитів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті