Захворіло у світі
19,266,406
Померло у світі
718,530
Вилікувалось у світі
11,671,253
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Рейдерське захоплення мережі «Цитрус»: сім’я Зінченків виклала свою версію подій

Рейдерське захоплення мережі «Цитрус»: сім’я Зінченків виклала свою версію подій

Конфлікт між засновниками міг виникнути через кандидатуру нового директора

Рейдерське захоплення мережі «Цитрус»: сім’я Зінченків виклала свою версію подій
фото DR

Співзасновник мережі «Цитрус» Дмитро Зінченко розповів про рейдерське захоплення компанії з боку партнера по бізнесу. За його словами, захопити бізнес намагається його партнер і ще один співзасновник компанії – Григорій Топал.

Конфлікт між бізнес-партнерами почався близько 2 місяців тому. В хід ішли засоби стеження і прослухування.

Свою версію подій сімя Зінченків виклала в офіційному зверненні до ЗМІ й у відеозверненні.

«Сьогодні я, Дмитро Зінченко (СЕО Компанії «Цитрус») і моя дружина, Безікович Олена, змушені звернутися з публічною заявою щодо рейдерського захоплення мережі «Цитрус» тепер уже моїм колишнім партнером Григорієм Топалом.

Мій колишній партнер, з яким ми 20 років будували бізнес, здійснив спробу шахрайським шляхом заволодіти корпоративними правами, що належать моїй сім'ї, а також сфабрикувати абсурдну кримінальну справу стосовно мене.

На даний момент незважаючи на те, що я офіційно є власником 50% компанії, мені відключили особисті телефони і пошту, я незаконно зміщений з посади CEO компанії, а співробітникам в наказовому порядку заборонили зі мною спілкуватися. Вхід в мій офіс заблокований новою охороною, що вже було зафіксовано журналістами.

Дані дії стали останньою краплею в низці брудних інтриг щодо моєї родини з боку Григорія Топала, який вдається до методів, що не тільки виходять за рамки правового поля, а й далеко за межі морально-етичних норм.

За фактом зазначених дій нами готуються звернення до правоохоронних органів».

Вся правда о рейдерсокм захвате Цитруса одним из партнеров Вся правда о том,как 20 летняя дружба разрушается жаждой наживы Вся правда о предательстве Все в этом ролике, смотрите, пожалуйста до конца И по возможности -распространите среди своих друзей Только так мы можем сказать НЕТ беспределу

Опубліковано Helen Bezikovich Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Григорій Топал наразі жодних коментарів не надав.

Як пише AIN.UA, посилаючись на свідчення співробітників «Цитруса», проблеми між засновниками почалися близько двох місяців тому з невідомих причин. Через корпоративні війни з компанії пішло кілька співробітників.

Друга версія, що конфлікти між засновниками існували давно, але причиною останніх подій могло стати призначення на посаду CEO «Цитруса» нового керівника - Вадима Лисюка, який до цього вже працював в компанії (2014-2016). Нібито сварка між Зінченком і Топалом сталася через неузгодження функцій нового керівника. Кілька різних джерел повідомили AIN.UA, що реакція Зінченко на нове призначення була непослідовною і імпульсивною.

На запит AIN.UA Вадим Лисюк відповів наступне: «Зараз компанія «Цитрус» працює в штатному режимі, на операційну діяльність і оборотні активи компанії стосунки між власниками не впливають».

Незважаючи на заяви Зінченка про рейдерське захоплення бізнесу, компанія, що управляє мережею «Цитрус», все ще належить обом засновникам 50% на 50%, як і раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті