Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Apple продемонструвала «вражаючі» темпи зростання в поставках комп’ютерів

Apple продемонструвала «вражаючі» темпи зростання в поставках комп’ютерів

Причиною зростання попиту на комп'ютерну техніку став масовий перехід на віддалену роботу

Apple продемонструвала «вражаючі» темпи зростання в поставках комп’ютерів
фото pixabay.com

Провідні дослідницькі компанії Gartner, IDC і Canalys опублікували зведення про ситуацію на світовому ринку персональних комп'ютерів у другому кварталі 2020 року. У всіх трьох звітах фахівці повідомляють про «вражаюче зростання» поставок у корпорації Apple. Прогрес виявився навіть більш вираженим, ніж в середньому по галузі, пише DailyComm.

Найбільш оптимістично  справи в ПК-бізнесі Apple оцінюють аналітики IDC. Згідно з їхніми підрахунками, в квітні-червні Apple випустила 5,6 млн комп'ютерів або 7,7% від загальносвітової кількості. Таким чином, порівняно з минулорічними цифрами, поставки у Apple збільшилися на 36%. Загалом по глобальному ринку фахівці зареєстрували зростання на 11,2% і відвантаження на рівні 72,3 млн одиниць.

У Canalys також стверджують, що Apple суттєво випередила комп'ютерний ринок за темпами зростання. Фахівці вважають, що компанія поставила по всьому світу 5,35 млн своїх комп'ютерів проти 4,73 млн роком раніше (+13,1%). В сумі всі ПК-виробники в минулому кварталі відвантажили майже 73 млн комп’ютерів, що на 9% більше показників річної давності.

Із звіту Gartner випливає, що Apple в розглянутий період відвантажила 4,37 млн комп'ютерів. Це на 5,5% більше результату в квітні-червні 2019 року. За оцінками Gartner, в минулому кварталі ПК-виробники поставили по всьому світу 64,8 млн ПК, що свідчить про зростання на 2,8%.

Цифри Gartner, IDC і Canalys традиційно розходяться через відмінності в методології підрахунків. Проте всі фахівці сходяться на думці, що причиною зростання попиту на комп'ютерну техніку став масовий перехід на віддалену роботу і дистанційне навчання на тлі пандемії коронавірусу.

Сама Apple більше не розкриває дані про постачання своїх пристроїв, включаючи смартфони iPhone, планшети iPad та комп'ютери Mac.

Нагадаємо, джерела свідчать, що нова лінійка iPhone 12 від Apple отримає не надто потужні акумулятори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті