Угода на 6 млрд євро: французька Alstom хоче поглинути канадську Bombardier

Угода на 6 млрд євро: французька Alstom хоче поглинути канадську Bombardier

Минулого року Єврокомісія заблокувала схожу угоду компанії

Угода на 6 млрд євро: французька Alstom хоче поглинути канадську Bombardier
фото DR

Французький машинобудівний гігант Alstom продасть ряд своїх активів, щоб прискорити процес узгодження угоди щодо злиття з залізничним підрозділом канадської корпорації Bombardier Inc., пише Euronews.

Про свій намір об'єднатися французька компанія  і Bombardier  оголосили в лютому. Це друга подібна спроба Alstom. Минулого року Єврокомісія заблокувала угоду компанії з німецькою Siemens, заявивши, що її висновок створює ризик скорочення конкуренції, а вартість транспортних послуг для споживачів може зрости.

Операція оцінюється в більш ніж 6 млрд євро. Для її укладення Alstom висловив готовність продати свої регіональні поїзди для французького ринку Coradia Polyvalent і виробничий майданчик в Нижньому Рейні.

В даний час Alstom і Bombardier фактично володіють монополією на рухомий склад у Франції, де вони регулярно працюють разом – як, наприклад, в паризькому метро і RER (приміських електричках).

Як зазначає видання, з сукупним обсягом продажів понад 15 млрд євро і списком замовлень на суму понад 75 млрд євро ці дві групи можуть створити потужний альянс, що здатен кинути виклик лідеру ринку – китайській корпорації CRRC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті