Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Мережа Ланет повідомила про тиск на неї «1+1 Media» і вимогу блокувати безкоштовні канали

Мережа Ланет повідомила про тиск на неї «1+1 Media» і вимогу блокувати безкоштовні канали

Медіагрупа погрожує розірвати конракт із «Ланет», якщо та не припинить трансляцію незакодованих каналів

Мережа Ланет повідомила про тиск на неї «1+1 Media» і вимогу блокувати безкоштовні канали
фото Мережа Ланет

Інтернет-провайдер та оператор кабельного телебачення «Мережа Ланет» повідомив, що компанія «1+1 Media» вдається до «неконкурентних підступних методів боротьби» з незалежними телеканалами, намагаючись зашкодити їхній діяльності. Про це йдеться в заяві провайдера на сторінці в Facebook.

«До керівництва Мережі Ланет зателефонував Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення групи «1+1 Media». У розмові представник медіагрупи наполягав на вимкненні з пакетів телебачення Мережі Ланет низки телеканалів, сигнал яких доступний на супутнику в незакодованому вигляді», – повідомила прес-служба «Мережі Ланет».

Йдеться про такі телеканали, як Сонце, Трофей, Наука, Фауна, Терра, XSport, Eко TV, Малятко, Niki Kids, Niki Junior, EU Music, 4ever Music та інші.

При цьому, як зазначається в повідомленні, Мальчевський також повідомив, що для пришвидшення прийняття рішення на адресу «Мережі Ланет» буде надіслано листа про припинення співпраці.

‼️ «1+1 Media» вдається до неконкурентних підступних методів боротьби з незалежними телеканалами, намагаючись зашкодити...

Опубліковано Мережа Ланет Понеділок, 13 липня 2020 р.

Керівництво мережі звернулося до «1+1 Media» і запропонувало відкликати розірвання договору, однак медіагрупа відхилила звернення.

У «Мережі Ланет» назвали це втручанням у господарську діяльність і «прямим тиском з боку «1+1 Media», що користується своїм положенням на ринку, має на меті завдання збитків невеликим «нішевим» телеканалам та позбавлення їх доступу до аудиторії глядачів».

«Ми закликаємо колег по ринку, що також піддаються тиску, медійну спільноту та глядачів, що цінують можливість вибору, приєднатися до засудження таких кроків. Також вимагаємо у керівництва «1+1 Media» утриматися від неконкурентних методів тиску на провайдерів та незалежних мовників», – зазначили в «Ланет», додавши, що продовжать трансляцію як «1+1», так і усіх перерахованих вище каналів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті