Захворіло у світі
18,643,633
Померло у світі
703,127
Вилікувалось у світі
11,206,409
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Hewlett Packard купує розробника технологій для глобальних мереж за $925 млн

Hewlett Packard купує розробника технологій для глобальних мереж за $925 млн

Технології SD-WAN використовуються для забезпечення зв'язку на великих відстанях

Hewlett Packard купує розробника технологій для глобальних мереж за $925 млн
Silver Peak Software-Defined WAN Solutions

Hewlett Packard Enterprise (HPE) повідомила про купівлю компанії Silver Peak Systems, що спеціалізується на розвитку продуктів у галузі так званих програмно-визначених глобальних мереж (SD-WAN), передає DailyComm.

Операцію вартістю $925 млн планується закрити до кінця поточного фінансового року, який завершиться для HPE в кінці жовтня 2020-го.

Як пише видання SiliconANGLE, рішення Silver Peak допомагають організаціям створювати більш ефективні глобальні мережі. Вони використовуються для забезпечення зв'язку на великих відстанях, наприклад, між штаб-квартирою компанії та її міжнародними офісами. Технологія SD-WAN віртуалізує цю мережу, що дозволяє адміністраторам централізовано керувати операціями, а також допомагає знизити витрати порівняно з традиційними методами, які застосовуються для зв’язку на великих відстанях.

HPE раніше вже розпочала роботу на ринку SD-WAN, запропонувавши клієнтам лінійку продуктів SD-Branch дочірньої компанії Aruba. Придбання Silver Peak має має суттєво зміцнити позиції HPE на ринку, враховуючи, що разом з Silver Peak Systems вона купує кілька тисяч великих клієнтів більш ніж у 100 країнах.

HPE планує інтегрувати технології SD-WAN з платформою Edge Service, яку Aruba випустила в червні 2020 року і яка використовує штучний інтелект для автоматичного усунення неполадок в мережі.

Не виключено, що на придбання Silver Peak компанію HPE підштовхнула пандемія, яка привела до масової віддаленої роботи, зазначає видання. WAN-мережі допомагають компаніям підключатися до своїх хмарних сервісів, а співробітникам – отримувати віддалений доступ до додатків компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті