Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам

Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам

Зарплата лікаря в середньому зросте на 3 500 грн

Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників з 1 вересня 2020 року. Підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу. Про це повідомляється на сайті Уряду. 

«Як ви знаєте, 19 червня цього року, з ініціативи МОЗ та на доручення Президента, було прийняте рішення щодо системного підвищення зарплати всім медичним працівникам. Відповідно зарплата лікаря в середньому зросте на 3 500 грн, середнього медичного персоналу – на близько 2 500 грн, а молодшого медичного персоналу – на близько 1 250 грн. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня. Це системне рішення, щоб рухатися до того, аби зарплата медиків була на високому рівні», – прокоментував рішення Кабміну міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання уряду.

За словами очільника відомства, кошти спрямовуватимуться до закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, через МОЗ; а також до закладів охорони здоров’я комунальної власності через НСЗУ (так званий мотиваційний пакет) або структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Нагадємо, Фонд соціального страхування України (ФССУ) профінансував державну страхову виплату у розмірі 1,5 млн грн сім'ям померлих від COVID-19 медиків. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло