Протестувальники облили борщем посольство України у Вірменії

Протестувальники облили борщем посольство України у Вірменії

Таким чином вони протестують проти заяви українського МЗС

Протестувальники облили борщем посольство України у Вірменії
panorama.am

Біля посольства України в столиці Вірменії Єревані пройшла акція протесту, учасники якої кидали в будівлю ємності з борщем, повідомляє вірменське видання «Панорама».

Гостру реакцію протестувальників викликала заява українського міністерства закордонних справ, оприлюднена у звʼязку з вірменсько-азербайджанським конфліктом і обстрілами, які продовжуються вже кілька днів на кордоні між двома країнами.

«Українська сторона виступає за політичне врегулювання ситуації на основі дотримання суверенітету та територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах», – йдеться в заяві.

Представники молодіжного крила партії АРФ «Дашнакцутюн» (АРФД) провели акцію протесту біля будівлі посольства України у Вірменії.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: «Ганьба Україні», «Україна + Азербайджан», «Не будь, як Україна» тощо, скандуючи лозунги: «Україна, не провокуй», «Не підтримуйте агресора».

«Як ви знаєте, вже протягом кількох днів на вірмено-азербайджанському кордоні зіткнення. У зв'язку з цим різні держави і організації виступили із заявами, а заява України була односторонньою, вони ллють воду на млин Азербайджану. Ми прийшли сюди, щоб сказати, ви вбиваєте клин у відносинах між Вірменією і Україною. Ми прийшли сюди, щоб сказати – з'їжте приготовлений вами борщ», – сказали учасники акції і вилили посуд з борщем в бік будівлі посольства України.

На зауваження співробітників поліції, що подібні дії заборонені, учасники акції відповіли: «Їхня заява теж було забороненою».

«У порівнянні з їх заявою – це дуже м'які дії. Ми закликаємо посла передати владі України не брати до уваги бізнес-інтереси і не втручатися в цей конфлікт», – зазначив глава організації Гор Саркісян, оголосивши про закінчення акції і висловивши надію, що в Україні зроблять певні висновки.

Нагадаємо, через зіткнення на кордоні між Вірменією і Азербайджаном вже 16 загиблих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті