На китайському онлайн-сховищі «Baidu» з'явилися каталоги української продукції

На китайському онлайн-сховищі «Baidu» з'явилися каталоги української продукції

У китайській соціальній мережі «WeChat» створено дві так звані В2В групи

На китайському онлайн-сховищі «Baidu» з'явилися каталоги української продукції
Фото: pixabay.com

На китайське онлайн-сховище «Baidu» завантажено презентації та каталоги української продукції. Це стало можливим після того, як представники виноробної та кондитерської галузей України представили свою продукцію китайським компаніям-імпортерам під час онлайн бізнес-форуму. Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Китаї.

«Під час форуму українські підприємці мали змогу представити свою продукцію, а очільники Клубу експортерів України та «Укрсадвинпрому» розповісти про галузь, напрямки і тенденції її розвитку. Представники китайських імпортних компаній, що взяли участь у заході, виявили жваву зацікавленість до продукції українського виробництва», – йдеться у повідомленні.

За підсумками Українсько-китайського онлайн бізнес-форуму було досягнуто домовленості про розвиток подальшого співробітництва між українськими та китайськими компаніями. З цією метою в китайській соціальній мережі «WeChat» створено дві так звані В2В групи, що сприятимуть інформаційній та економічній співпраці у виноробній і кондитерській сферах.

Онлайн бізнес-форум організували Посольство України в КНР у співпраці з Китайською Торгово-промисловою палатою імпорту та експорту продуктів харчування, місцевих продуктів і субпродуктів тваринного походження (CFNA).

Зазначимо, що в І кварталі 2020 р. товарообіг між Україною та КНР становив $3,2 млрд. Експорт товарів з України до Китаю склав $1,3 млрд. (+95,7%), імпорт китайських товарів в Україну склав $1,9 млрд. (-5,2%). Негативне сальдо для України за цей період становило -$0,6 млрд.

Станом на 01.01.2020 р., в економіку України залучено $40 млн інвестицій з Китаю. Обсяг інвестицій з України в економіку Китаю склав $0,6 млн.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп впровадив санкції проти Пекіна через прийняття закону про національну безпеку в Гонконзі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті