Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Закупівля боєприпасів для ЗСУ тепер здійснюється без посередників - Таран

Закупівля боєприпасів для ЗСУ тепер здійснюється без посередників - Таран

Раніше Україна купувала боєприпаси в Болгарії через Польщу

Закупівля боєприпасів для ЗСУ тепер здійснюється без посередників - Таран
Фото: pixabay.com

Міністр оборони України Андрій Таран повідомив, що тепер закупівля боєприпасів для Збройних сил України (ЗСУ) здійснюється безпосередньо у виробників, тобто без посередників. Про це він сказав у ході години запитань до уряду у Верховній Раді.

«152-міліметрові – закуповуємо, 122-мм – закуповуємо, 120 – не треба, 40-міліметрові – закуповуємо, 30 мм, АГС-17  – закуповуємо. А питання з'явилося у ЗМІ саме тому, що ми порушили, поламали всі ті схеми, по яких ці боєприпаси закуповувалися. Закуповувалися через дві прокладки в Україні, через Польщу у Болгарії. На теперішній час ми поламали ці схеми й здійснюємо закупівлю безпосередньо у постачальника, у виробника», – запевнив Таран.

До того ж, у Міноборони наголошують, що Збройним силам України не бракує боєприпасів. Додають, що планують розпочати державні випробування високоточної ракети до БМ «Смерч»; модернізувати необхідну кількість пускових установок БМ «Смерч» для стрільби новими ракетами; закупити близько 200 високоточних ракет до БМ «Смерч»; продовжити створення ракет до БМ «Град» з підвищеною дальністю; завершити створення берегового ракетного комплексу «Нептун» та розпочати його закупівлю; закупити пускові установки та ракети до протитанкових ракетних комплексів відповідно до потреб визначених Збройними Силами України.

Нагадаємо, 26 червня 2019 року Державне бюро розслідувань (ДБР) провело близько 40 обшуків у службових осіб Міністерства оборони за справою про закупівлю за завищеними цінами речей для Збройних сил (ЗСУ). Були закуплені 20 000 бронежилетів поганої якості й намети, не придатні для проживання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті