США схвалили продаж Україні 16 патрульних катерів
Шість катерів вже готуються для України в рамках допомоги США

США схвалили продаж Україні до 16 патрульних катерів Mark VI і супутнього устаткування. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
«Шість катерів вже готуються для України в рамках допомоги США за відповідними програмами. Решту Україна зможе придбати у США за рахунок оборонного бюджету», – написав Кулеба в Твіттері.
США схвалили продаж Україні до 16 патрульних катерів Mark VI і супутнього обладнання. Це підвищить спроможності @UA_NAVY, допоможе протистояти наявним і потенційним загрозам у Чорному і Азовському морях. Я вдячний американським партнерам, які надалі міцно підтримують Україну! 1/3
– Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) July 18, 2020
«Це підвищить спроможності Українських морських сил, допоможе протистояти наявним і потенційним загрозам у Чорному і Азовському морях. Я вдячний американським партнерам, які надалі міцно підтримують Україну!», – наголосив міністр.
Він назвав цю угоду важливим кроком, що свідчить про зростання довіри між США і Україною.
«Ця підтримка, разом з реформою сектору безпеки і оборони, оборонної промисловості, допоможе Україні розвинути сучасні, взаємосумісні з НАТО Збройні сили, які здатні ефективно протистояти російській агресії», – зазначив глава зовнішньополітичного відомства.
Він долав, що Mark VI – це сучасні, швидкі та маневрені кораблі, призначені для патрулювання прибережних морських територій.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].