Експерти підрахували, скільки коштуватиме технологічна «холодна війна» між США та КНР

Експерти підрахували, скільки коштуватиме технологічна «холодна війна» між США та КНР

За оцінками, збитки протягом наступних п’яти років можуть скласти понад $3,5 трлн

Експерти підрахували, скільки коштуватиме технологічна «холодна війна» між США та КНР
фото www.flickr.com/photos/186988377@N03/49573744983

Аналітики Deutsche Bank попереджають про величезні фінансові наслідки технологічної холодної війни між США і Китаєм, яка набирає все сильніших обертів.

Як повідомляє DailyComm, за оцінками Апджіта Валия, глобального глави Deutsche Bank з технологічної стратегії, збиток через протистояння двох найбільших економік світу в наступні п'ять років може досягти $3,5 трлн.

Експерти виявили, що взаємна недовіра між США та КНР посилюється навіть на споживчому рівні – дослідження показало, що 41% американців і 35% китайців мають намір уникати покупок товарів, вироблених країною-опонентом.

Сума фінансового збитку від технологічної холодної війни порахована з розрахунку, що внутрішній попит на китайському ринку буде щорічно скорочуватися на $400 млрд. Крім того, додаткові витрати в $100 млрд на рік понесуть компанії, що працюють з конкуруючими інтернет-платформами, операційними системами, комунікаційними і платіжними мережами. Плюс, витрати ще на 1 трлн вон виникнуть через необхідність перебудови ланцюжка поставок.

Між тим аналітики вважають, що якщо ситуація розвиватиметься за сценарієм холодної війни між США і СРСР, це може привести до зростання технологічних інвестицій.

Нагадаємо: раніше цього місяця Федеральна комісія із зв'язку США офіційно визначила китайські Huawei і ZTE загрозами для національної безпеки.

Більше про протистояння Вашингтона, а також Індії та Британії, які стали на бік США, проти Китаю можна дізнатись із матеріалу Mind «Цифрові авіаудари»: як союзники США приборкують Пекін».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло