Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
США офіційно визнали Huawei та ZTE «загрозами національній безпеці»

США офіційно визнали Huawei та ZTE «загрозами національній безпеці»

Це означає заборону для американських телекомкомпаній на використання федеральних коштів для придбання та встановлення обладнання Huawei та ZTE

США офіційно визнали Huawei та ZTE «загрозами національній безпеці»
фото www.flickr.com/photos/janitors/16538062879

Федеральна комісія із зв'язку США офіційно визначила китайські Huawei і ZTE загрозами для національної безпеки.

Як повідомляє CNBC, це значить, що американські компанії не матимуть змоги скористатись програмою державних субсидій в розмірі $8,3 млрд, відому як Universal Service Fund, для покупки, обслуговування або підтримки будь-якого обладнання або послуг у двох китайських телекомунікаційних гігантів.

Очільник FCC Аджіт Пай зяавив, що відповідне рішення було прийняте з огляду на велику кількість вагомих доказів. Також він додав, що, оскільки китайські компанії підкоряються китайським законодавством, вони можуть бути зобов'язаними співпрацювати з розвідувальними службами своєї країни.

Цей крок є черговим ударом Вашингтону по Huawei і ZTE в межах масштабної кампанії США проти китайських телекомгігантів. Як відомо, в минулому році Huawei внесли до «чорного списку» США, у травні був прийнятий новий закон, спрямований на те, щоб відрізати компанію від основних поставок напівпровідників. На додачу, адміністрація президента Дональда Трампа намагається переконати уряди інших держав не співпрацювати з Huawei, зокрема, у розгортанні мереж п’ятого покоління.

Нагадаємо: раніше адміністрація Трампа дійшла висновку, що провідні китайські компанії, в тому числі виробник телекомунікаційного обладнання Huawei Technologies і Hikvision, яка спеціалізується на відеоспостереженні, знаходяться у власності або під контролем китайських військових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті