Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Акції британської Synairgen злетіли на 500% після успішного випробування ліків від COVID-19

Акції британської Synairgen злетіли на 500% після успішного випробування ліків від COVID-19

Препарат SNG001 допомагає уникнути важких ускладень коронавірусу

Акції британської Synairgen злетіли на 500% після успішного випробування ліків від COVID-19
фото DR

Акції британської фармацевтичної компанії Synairgen подорожчали на 535,62% порівняно з ціною на закриття торгів у п'ятницю – до 232 пенсів за штуку, пише Forbes з посиланням на дані Лондонської біржі.

Папери злетіли після того, як компанія опублікувала дані про успішне тестування свого експериментального препарату SNG001 від коронавірусу. Synairgen в понеділок повідомила, що його застосування знизило ризик появи найбільш важких симптомів COVID-19.

У клінічних випробуваннях препарату SNG001 взяли участь 220 осіб. Серед пацієнтів, які отримали препарат, ймовірність переходу на штучну вентиляцію легенів або смерті знизилася на 79% порівняно з тими, хто отримав плацебо, вказала Synairgen. Пацієнти, що приймали SNG001, також продемонстрували більш ніж в два рази більшу ймовірність повного одужання.

Препарат вживається всередину через дихальні шляхи і створений на основі інтерферону бета – протеїну природного походження. Synairgen відзначала, що з дефіцитом інтерферону бета можуть стикатися ті, хто демонструє вищу вразливість до коронавірусу. Йдеться, наприклад, про літніх людей або тих, хто має ускладнення в серці та легенях або діабет.

Synairgen була заснована трьома професорами університету Саутгемптона, відзначає видання.

З початку січня акції компанії подорожчали на 3850%. Цінні папери Synairgen торгуються на майданчику для зростаючих компаній Лондонської фондової біржі. Вихід препарату SNG001 на ринок стане предметом обговорень з регуляторами, заявив в зверненні до клієнтів Марк Брюер, аналітик FinnCap – корпоративного брокера Synairgen.

Нагадаємо, Британія вже домовилася про постачання 90 млн доз вакцини від компаній Pfizer/BioNTech і Valneva.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті