Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Укрдержфонд оголосив конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

Укрдержфонд оголосив конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

Кредитні угоди укладатимуться строком на 5 років

Укрдержфонд оголосив конкурс із надання кредитів фермерським господарствам
Фото: pixabay.com

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Про це повідомляє пресслужба Укрдержфонду.

«Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує                500 000 грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи. Заявки та документи приймаються регіональними комісіями з 21 липня 2020 року по 19 серпня 2020 року.

«Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються», – деталізували у відомстві.

Нагадаємо, Рада ухвалила закон про сільськогосподарську кооперацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті