Попит на українські євробонди складає понад $4 млрд - Інтерфакс
Орієнтир прибутковості - 7,5%, початковий орієнтир був 7,75%

Орієнтир прибутковості доларових євробондів України з погашенням у березні 2033 року знижено до близько 7,5%. Попит на сьогодні перевищує $4 млрд. Передає «Інтерфакс» з посиланням на джерело в банківських колах.
Початковий орієнтир становив близько 7,75%.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Книга заявок відкрита, прайсинг очікується сьогодні.
Організаторами угоди виступають «Goldman Sachs» і «J.P. Morgan».
Паралельно Україна викуповує звертаються євробонди з погашенням у 2021 і 2022 рр. на суму до $ 750 млн.
Обсяг випуску поки не визначений. На початку липня, коли Україна скасувала розміщення в останній момент на тлі відставки голови Нацбанку, він повинен був скласти $ 1,75 млрд.
Після відставки ексочільника НБУ Якова Смолія прем'єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв, що Україна виставить євробонди тоді, коли з'явиться новий голова Нацбанку.
Після призначення голови НБУ Кирила Шевченка стало відомо, що це позитивно вплинуло на українські євробонди. 16 липня ціни на облігації з погашенням у 2032 році виросли з 96 до 99, це трохи більше, ніж 3%. 17 липня на відкритті ціна знову виросла з 99 до 101. У результаті маємо більше ніж 5% зростання за два дні
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.