Обсяги нафтодобування у Венесуелі обвалились до 80-річного мінімуму
Серед головних причин – санкції США, країна не може експортувати сировину

В умовах пандемії коронавірусу нафтопереробні підприємства Венесуели припиняють роботу, а видобуток нафти скорочується, що ще більше посилює економічну і політичну кризу в країні.
Як повідомляє OilExp, у червні 2020 року обсяги видобутку нафти у Венесуелі скоротилися до рекордного рівня приблизно за 80 років. Основна причина – американські санкції щодо державної нафтовидобувної компанії Petroleos de Venezuela, яка тепер не може експортувати сировину. Але є й інші причини.
«Багато років Венесуела вела політику зниження цін, доходів, а не розширювала виробництво нафти. Ми говоримо про політику, яка тривала напевно 40 років» – сказав Анхель Альварадо , представник Національної асамблеї.
Раніше країна отримувала більше 90% твердої валюти від продажу сирої нафти. Коли обсяги виробництва і експорту стали знижуватися, Венесуела скотилася в глибоку економічну кризу.
Видання наголошує на тому, що незважаючи на те, що нафтові резервуари майже заповнені, спостерігається нестача бензину. Причина в тому, що нафтопереробні підприємства старіють і не справляються з великими обсягами сировини
Нагадаємо: минулого місяця Мексика заявила, що готова продавати сиру нафту Венесуелі, якщо вона цього потребує. Однак мексиканські компанії можуть зіткнутися з санкціями США, якщо спробують торгувати з Венесуелою.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].