Мексика заявила, що готова постачати нафту до Венесуели

Мексика заявила, що готова постачати нафту до Венесуели

Між тим, такі дії загрожують країні санкціями з боку США

Мексика заявила, що готова постачати нафту до Венесуели
фото www.flickr.com/photos/86839768@N07/46040207702/

За словами президента Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадора, країна готова продавати сиру нафту Венесуелі, якщо вона цього потребує.

«Якби вони попросили про це, і це було гуманітарно. необхідністю, ми б це зробили. Ніхто не має права пригнічувати інших. Мексика є незалежною, суверенною країною, і ми не втручаємося в політику інших країн », сказав Обрадор, передає OilExp.

І все ж мексиканські компанії можуть зіткнутися з санкціями США, якщо спробують торгувати з Венесуелою. Останнім часом Вашингтон посилює санкції навколо Каракаса, особливо після того, як в країну прибув перший з п'яти іранських танкерів, що перевозять паливо для Венесуели.

Більш того, Мексика сама імпортує більшу частину бензину, який вона споживає.

Видання наголошує, що Венесуела зіткнулася з серйозною нестачею бензину. На НПЗ брак розріджувачів і необхідного для виробництва палива, а також їм терміново потрібний ремонт.

Незабаром після початку прибуття танкерів Вашингтон оголосив про плани занести в чорний список власників танкерів і суден, які заходили до Венесуели за останні 12 місяців. ЗМІ вже повідомляли, що деякі танкери, що пливуть в країну, повернулися.

За останні 12 місяців в порти Венесуели зайшло 77 танкерів. Всі вони можливо потраплять в чорний список США.

Нагадаємо: у США розповіли, що треба зробити Венесуелі, щоб з країни зняли санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті