Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Пентагон вирішив розкрити зібрані дані про НЛО

Пентагон вирішив розкрити зібрані дані про НЛО

Людство дізнається про результати пошуку позаземного розуму в наступні півроку

Пентагон вирішив розкрити зібрані дані про НЛО
фото DR

Дані, зібрані в рамках програми Міністерства оборони США з вивчення НЛО, планують частково оприлюднити, повідомляє The New York Times з посиланням на доповідь Комітету з розвідки сенату США.

Група з вивчення неопізнаних авіаційних явищ (Unidentified Aerial Phenomenon Task Force) повинна буде «стандартизувати збір і звітність» про спостереження за НЛО.

Очікується, що група представить деякі свої висновки громадськості протягом 180 днів після отримання дозволу розвідки.

Група була створена в 2017 році. Їй передувала інша програма – «Розширена програма для ідентифікації загроз аерокосмічній галузі», яка офіційно була завершена в 2012 році. Однак програма продовжувала функціонувати і після закриття, хоча з 2017 року дані про її діяльність не розкривалися.

За словами співробітника програми, Еріка Девіса, який працював в ній з 2007 року, в деяких випадках експертиза не могла встановити джерело знайдених об'єктів. Це змусило його прийти до висновку про їх неземне походження. Девіс також розповів, що проводив закритий брифінг для Міноборони з питання пошуку «транспортних засобів не з цього світу, що не були зроблені на Землі».

Голова сенатського комітету Марко Рубіо заявляв на початку тижня, що стурбований літаючими об'єктами, що з'являються над американськими військовими базами і місцями проведення військових навчань, але пояснював своє занепокоєння політичними причинами.

«Чесно кажучи, якщо це з'явилося звідкись з-поза меж цієї планети, це було б краще, ніж якщо це якийсь технологічний стрибок Китаю або Росії або якогось іншого противника», – сказав сенатор. Він зазначив, що це одна із загроз національній безпеці США, і це необхідно враховувати.

В середині червня президент Дональд Трамп заявив, що подумає над можливістю розсекретити документи щодо одного з інцидентів, які пов'язують з НЛО. Він стався в 1947 році на ранчо в Нью-Мексико, коли власник виявив уламки невідомого об'єкта. Влада сказала, що це був метеозонд, однак після цього випадку почали поширюватися теорії про НЛО.

Нагадаємо, військові доповіли Трампу про зіткнення військово-морських сил США з НЛО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті