Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
В окупованому Донецьку на 40% скоротили постачання води

В окупованому Донецьку на 40% скоротили постачання води

Причиною стало пошкодження магістральних водоводів Сіверський Донець - Донбас

В окупованому Донецьку на 40% скоротили постачання води
Фото: ukrvodokanal

У непідконтрольному Україні Донецьку постачання холодної води для населення скоротили на 40%. Про це 22 липня на своєму сайті повідомила компанія «Вода Донбасу», яка забезпечує водопостачання по обидві лінії розмежування. 

У повідомленні зазначається, що причиною стало пошкодження магістральних водоводів Сіверський Донець – Донбас. 

За особистими джерелами Mind, станом на 25 липня постачання води відновлено не було. На сайті підприємства «Вода Донбасу» інформація про те, коли буде відновлено звичний режим постачання води, відсутня.

Як зазначалося раніше, 23 липня президент України Володимир Зеленський та президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга під час поїздки до Донецької та Луганської областей відвідали підприємство «Вода Донбасу». 

Швейцарія передала гуманітарну допомогу – «десятки тисяч тонн» реагентів для очищування води Донбасу. Зі слів Зеленського, це допомогло запобігти гуманітарній катастрофі на Донеччині.

Президент України сказав, що «Вода Донбасу» забезпечує питною водою близько 4 млн людей. Але через війну цей процес був ускладнений.

Він зазначив, що новою програмою співпраці Швейцарії з Україною на наступні 3 роки у 2020 році на воду для сходу України виділено 1,4 млн швейцарських франків.

«Сьогодні ми з мадам президентом зустрічаємо гуманітарний вантаж зі Швейцарської Конфедерації. Це ще 17 вантажівок: 15 із них привезли хімікати та реагенти, одна доставить засоби особистого захисту до центральної лікарні Слов’янська, ще одна – гідролізні апарати для очищення води у Волноваху та Маріуполь», – сказав Зеленський на брифінгу.

Президентка Швейцарії зазначила, що для Донбасу вже передано 300 тонн допомоги для очищення води, але це – не остання допомога.

У вересні Швейцарія планує надати наступну гуманітарну допомогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті