Україна розгляне питання будівництва заводу з виробництва водню – Буславець
Раніше Кулеба заявив, що Україна може стати надійним постачальником водню в ЄС

Україна розгляне питання будівництва заводу з виробництва водню, повідомила т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславець. Про це Буславець сказала на брифінгу у Києві в понеділок, 27 липня.
«Україна повинна рухатися з усім прогресивним світом в рамках сучасних технологій і їх використання, і прораховувати свої можливість на кілька кроків вперед», – йдеться у повідомленні.
Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна може стати надійним постачальником водню в ЄС, зокрема, до Німеччини.
Як повідомлялося, в липні Євросоюз прийняв стратегію впровадження відновлюваної водню. Вона передбачає доповнення інтегрованої енергетичної системи масових промисловим виробництвом поновлюваного водню. Він може служити джерелом енергії там, де використання електрики утруднено. У перспективі він буде проводитися в основному з використанням енергії вітру і сонця.
На етапі з 2020 по 2024 рік у ЄС передбачається установка водневих електролізерів, як мінімум, на 6 ГВт і виробництво до 1 млн тонн поновлюваного водню. На етапі з 2025 по 2030 рік водень повинен стати невід'ємною частиною інтегрованої енергосистеми, в якій потужності по електролізу поновлюваного водню складуть мінімум 40 ГВт.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].