Вибух на газопроводі Болгарія-Греція: постачання газу припинено, жертв немає

Вибух на газопроводі Болгарія-Греція: постачання газу припинено, жертв немає

Аварія викликала порушення цілісності газопроводу на ділянці протяжністю 200 м

Вибух на газопроводі Болгарія-Греція: постачання газу припинено, жертв немає
фото bgnesagency.com/

Близько 8 ранку на газопроводі Болгарія-Греція, приблизно в кілометрі від прикордонного контрольно-пропускного пункту Кулата-Промхон відбувся вибух.

Як повідомляє місцеве видання БГНЕС, в результаті аварії було припинено постачання газу, жодна людина не постраждала.

«Відбулося різке падіння тиску в системі, про який повідомили чергові, і вони негайно відреагували. Система аварійного закриття була активована, тобто газ в цьому відсіку був зупинений, і машина також зупинилася. Через півгодини після аварії ми були на місці і побачили, що у нас відбулася виробнича аварія», – пояснив начальник компресорної станції «Петрич».

Він додав, що наразі визначити чи був вибух наслідком людської помилки неможливо, відповідь на це питання дасть експертиза.

В «Булгаргазі» уточнили, що аварія викликала порушення цілісності газопроводу на ділянці протяжністю 200 м. Секція ізольована, були здійснені усі необхідні заходи для проведення аварійного ремонту і відновлення транспортування газу в Грецію.

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов прокоментував ситуацію.

«Є дві версії, як мені повідомили в агентстві з нацбезпеки. Як пожежний, я знаю, наскільки це складно. Швидше за все, труби дуже старі і тому сталася аварія. До кінця дня поставки газу в Грецію будуть відновлені», – зазначив політик.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті