АМКУ оштрафував підрядників на ЧАЕС на 117 млн

АМКУ оштрафував підрядників на ЧАЕС на 117 млн

Обидві компанії - з орбіти «Укрбуду»

АМКУ оштрафував підрядників на ЧАЕС на 117 млн
Ілюстративне фото
фото: glavcom.ua

Антимонопольний комітет (АМКУ) викрив картельну змову на конкурсі з відбору підрядника для будівництва об’єктів на Чорнобильській АЕС та Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет повідомляє, що порушником конкурентного законодавства є компанія з орбіти корпорації «УКРБУД» – ТОВ «БК «Укрбудмонтаж». Іншим учасником змови є ПрАТ «Укренергомонтаж».

На «БК «Укрбудмонтаж» накладено штраф у розмірі 55 млн грн, на ПрАТ «Укренергомонтаж» – 62 млн грн. Упродовж трьох років ці компанії не зможуть брати участь в публічних закупівлях.
Повідомляється, що упродовж 2017 – 2018 рр. ці компанії брали участь у чотирьох процедурах закупівель на загальну суму понад 1 млрд грн і виграли у трьох найбільших. Замовниками будівництва були «Чорнобильська АЕС» та «Енергоатом».

Північне міжобласне територіальне відділення АМКУ (раніше – Київське територіальне відділення) виявило наступні докази змови між «Укрбудмонтаж» та «Укренергомонтаж»:

  • компанії пов’язані господарськими відносинами;
  • надають одна одній фінансову допомогу;
  • мають спільних працівників;
  • активно комунікували між собою під час торгів;
  • діяли синхронно під час підготовки та участі в торгах;
  • входили в аукціон з однієї ІР-адреси;
  • розташовані за однією адресою;
  • мають спільні особливості в оформленні документів.

Нагадаємо: 422 людини в місті Ірпінь постраждали від злочинної групи «забудовників».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло