Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Правоохоронці запобігли розтраті майна державного товариства на суму 52 млн грн

Правоохоронці запобігли розтраті майна державного товариства на суму 52 млн грн

Майже 2 000 т рутилового концентрату за рішенням попереднього керівництва мало бути безоплатно передано іноземній компанії-посередниці

Правоохоронці запобігли розтраті майна державного товариства на суму 52 млн грн
Фото: pixabay.com

Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно із Національним антикорупційним бюро у співпраці з новим керівництвом «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» (ОГКХ) запобігли розтраті майна державного товариства на суму 52 млн грн. Про це повідомляє пресслужба САП.

Встановлено, що 1 845 т рутилового концентрату, який наразі перебуває в Одеському морському торговельному порту, за рішенням попереднього керівництва державного товариства мало бути безоплатно передано іноземній компанії-посередниці (Австрія).

Проте з’ясувалося, що іноземна компанія має близько 600 млн грн боргів перед ОГХК і передача сировини може завдати ОГХК мільйонних збитків.

Нове керівництво держпідприємства звернулось до САП та НАБУ, які своєю чергою ініціювали накладення арешту на сировину в межах досудового розслідування.

15 липня 2020 року клопотання прокурорів та детективів про заборону відчуження рутилового концентрату на користь відповідної компанії нерезидента задоволено в повному обсязі й забезпечено його виконання.

Зазначимо, що у травні НАБУ та САП наклали арешт на 20 000 т титановмісної сировини «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії», яку хотіли вивезти без оплати за продукцію (80 млн грн). 

Раніше писали про те, що НАБУ та САП зафіксували три епізоди, які можуть свідчити про ймовірне отримання колишнім керівником Укравтодору неправомірної вигоди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті