Захворіло у світі
20,724,799
Померло у світі
751,399
Вилікувалось у світі
12,873,188
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Дуров атакує: Telegram подав антимонопольну скаргу в ЄС на Apple AppStore

Дуров атакує: Telegram подав антимонопольну скаргу в ЄС на Apple AppStore

Протистояння триває через 30% збір, який діє в магазині App Store

Дуров атакує: Telegram подав антимонопольну скаргу в ЄС на Apple AppStore
Павло Дуров
фото www.flickr.com/photos/130106808@N05/26106516933/

Компанія Telegram подала антимонопольну скаргу в Єврокомісію через 30% сервісного збору, який діє в магазині App Store компанії Apple.

Як повідомляє Fr24News, у скарзі, поданій єврокомісару з питань конкуренції Маргрет Вестагер, зазначається, що Apple повинна дозволити власникам її пристроїв завантажувати програмне забезпечення не тільки з App Store, але і з інших джерел.

Як відомо, минулого місця Європейська комісія почала одразу два офіційних антимонопольних розслідування, щоб оцінити, чи не порушує Apple правила та норми ЄС в системі App Store та Apple Pay.

Низка компаній, серед яких Spotify і Rakuten поскаржилися в ЄС на те, що App Store користується «монопольною владою», з огляду на те, що розробники повинні погодитися з умовами Apple, включаючи 30% комісію за покупки в додатках, щоб охопити сотні мільйонів людей. які використовують «айфони». За оцінками, збори Apple App Store по всьому світу приносять компанії більше $1 млрд на місяць.

«Кожен квартал Apple отримує мільярди доларів від сторонніх додатків. Тим часом, витрати на розміщення і перевірку цих додатків складають десятки мільйонів, а не мільярди доларів. Ми знаємо це, тому що в Telegram ми розміщуємо і перевіряємо більше публічного контенту, ніж будь-коли в App Store», – заявив раніше засновник Telegram Павло Дуров.

Він також обвинуватив Apple у тому, що компанія стає на заваді інноваціям завдяки своїй «монопольній владі» на ринку додатків.

«З цієї ж причини Apple може стягувати колосальну комісію в 30% з доходів від будь-якої цифрової послуги, що надається додатками в App Store, включаючи, окрім іншого, продажі, самі додатки або плату за обслуговування цих додатків», – йдеться в скарзі.

Як відомо, Apple неодноразово спростовувала звинувачення в антиконкурентній поведінці.

Як повідомлялось, нещодавно Apple відповіла на звинувачення в монополізації ринку додатків дослідженням, в якому підкреслюється, що комісію 30% стягують і інші цифрові магазини

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті