Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Рабінович обзавівся телеканалом

Рабінович обзавівся телеканалом

Депутат від ОПЗЖ купив музичний канал O-TV

Рабінович обзавівся телеканалом
Вадим Рабінович
фото: Вадим Чуприна / Wikipedia

Колишній нардепутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Бригинець продав свої корпоративні права на музичний телеканал O-TV депутату від «Опозиційної платформи – За життя» Вадиму Рабіновичу.

Як повідомляє «Детектор медіа», сума угоди становить 2,76 млн.

Рабинович став власником 50% ТОВ «Музичний канал О-ТВ», інші 50% компанії належать Андрію Альошину, помічнику на громадських засадах екснардепа.

Бригинець розповів, що поки був у Верховні Раді, призначене його партнером керівництво призвело до того, що борги О-TV склали близько 10 млн гривень. У зв’язку із цим, за його словами, требу було шукати інвестиції; щоб канал не збанкрутував.

Бригинець уточнив, що кандидатуру Рабіновича узгодили «під обіцянку», що канал залишатиметься музичним, діятиме згідно з українським законодавством і транслюватиме українську музику.

Як відомо, Рабінович донедавна був співвласником супутникового телеканалу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк»), але в червні 2020 року продав свою частку 50% київському ТОВ «Тауер групп» (кінцеві бенефіціарні власники – народний депутат від ОПЗЖ Вадим Столар і адвокат Сергій Турчінов). Решта 50% належать британській компанії «Лонгера лімітед» (кінцевий бенефіціарний власник – Юрій Олексієнко).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті