Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
Головний конкурент Tesla з Китаю залучив ще $300 млн фінансування

Головний конкурент Tesla з Китаю залучив ще $300 млн фінансування

Xpeng Motors подала заяву на проведення ІРО в США

Головний конкурент Tesla з Китаю залучив ще $300 млн фінансування
фото pixabay.com

Китайський виробник електромобілів Xpeng Motors залучив додаткові $300 млн від інвесторів, включно із суверенним фондом Катару. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

Заснована всього шість років тому, Xpeng, яку підтримує Alibaba Group Holding, заявила на початку липня, що залучила близько $500 млн від інвесторів, включаючи Aspex, Coatue, Hillhouse і Sequoia Capital China.

Наразі автовиробник отримав додаткові $300 млн доларів від нових інвесторів, причому джерела стверджують, що Xpeng може розширити збір коштів.

За словами джерел, кошти підуть на дослідження в таких областях, як інтелектуальні технології транспортних засобів, без яких-небудь додаткових подробиць.

В результаті останнього збору коштів загальна сума, яку залучено до теперішнього часу в так званому раунді C +, склала більше $800 млн. Компанія подала заявку на первинне публічне розміщення акцій в США (IPO), повідомили джерела.

Нагадаємо: в листопаді минулого року Xpeng залучив $400 млн від інвесторів, включаючи Xiaomi Corp. Джерела повідомили Reuters в той час, що інвестори оцінили компанію в $4 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті