Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Наглядова рада «Укренерго» призначила голову правління компанії

Наглядова рада «Укренерго» призначила голову правління компанії

Наглядова рада в результаті конкурсу обрала та призначила Володимира Кудрицького

Наглядова рада «Укренерго» призначила голову правління компанії
Голова правління «НЕК Укренерго» Володимир Кудрицький
Фото: ua.energy

Наглядова рада ПрАТ «НЕК Укренерго» на позачерговому засіданні в результаті конкурсу обрала та призначила Володимира Кудрицького головою правління компанії. Про це повідомляється на їхньому сайті. 

«Досвід та освіта пана Кудрицького у поєднанні з його переконливою професійною діяльністю в енергетичній галузі дає йому глибоке розуміння викликів, що стоять перед українським електроенергетичним ОСП. Його досвід та успішна робота на вищих керівних посадах в «Укренерго» під час трансформації сектору електричної енергії України, що наразі триває, де він успішно побудував ефективні відносини з акціонерами, регулятором, міжнародними інвесторами та іншими стейкхолдерами, разом з його лідерськими якостями стали основними чинниками в підтримку прийнятого рішення.

Володимир Кудрицький відповідає всім вимогам, що поставлені до цієї посади. Його теперішні посадові функції дозволять йому негайно приступити до обов’язків», – йдеться в повідомленні. 

Наприкінці 2019 року Наглядова рада Компанії затвердила вимоги до посади Голови правління Укренерго та обрала міжнародну компанію – консультанта з підбору персоналу для управління процесом відбору.

З вересня 2019 року Кудрицький обіймав посаду першого заступника голови правління, а з кінця лютого 2020 р. виконував обов’язки керівника «Укренерго». В Компанію Володимир Кудрицький прийшов у 2016 році. Обіймав пост заступника директора з інвестицій. До призначення в «Укренерго» Кудрицький працював директором з розвитку ПАТ «Укртранснафта», був операційним менеджером та директором з внутрішнього аудиту у провідних міжнародних та українських компаніях: «MHP S.A.», «EastOne», «ТНК-ВР», «Grant Thornton».

Отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті, є членом асоціації присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА), а також сертифікованим внутрішнім аудитором Інституту внутрішніх аудиторів США (СІА). Є членом консультативно-наглядової групи ініціативи з забезпечення прозорості будівництва CoST.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада не підтримала у першому читанні проєкт закону №3659 про внесення змін держбюджету-2020, яким пропонували розширити напрями надання цьогоріч держгарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті