Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
У США з’явиться в продажу перший препарат «від самогубства» - спрей компанії Johnson & Jonhson

У США з’явиться в продажу перший препарат «від самогубства» - спрей компанії Johnson & Jonhson

Препарат швидко знижує гостроту мислення і має седативний ефект

У США з’явиться в продажу перший препарат «від самогубства» - спрей компанії Johnson & Jonhson
фото DR

Назальний спрей Spravato від компанії Johnson & Jonhson був схвалений американською владою в якості першого антидепресанту для схильних до суїциду людей, повідомляє Forbes з посиланням на Bloomberg. Агентство підкреслює, що лікарів усе більше турбує вплив пандемії коронавірусу на психічне здоров'я американців.

Схвалення з боку Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США означає, що спрей стане доступний людям, у яких є суїцидальні думки і план того, як втілити їх в життя, пояснила Bloomberg віце-президент американського підрозділу неврологічної медицини Johnson & Jonhson Мішель Крамер.

До цієї групи належать 11-12% з 6 млн американців, у яких діагностована стійка до лікування депресія, відзначає агентство.

У березні минулого року спрей вже був схвалений американською владою для лікування депресії. З минулого року Spravato вже використовували близько 6000 чоловік зі стійкою до лікування депресією, зазначила Крамер.

Рішення протестувати Spravato на людях з суїцидальними нахилами частково пов'язано з тим, що спрей здатний подіяти швидко на відміну від старіших антидепресантів, які починають діяти через кілька тижнів, зазначила Крамер. В ході досліджень Johnson & Jonhson виявила, що у людей, які отримали ліки, спостерігається швидке зниження гостроти думок, вказує Bloomberg.

В США спостерігалася криза самогубств ще до пандемії, відзначає Bloomberg. З 1999 року по 2016-й кількість суїцидів у країні зросла на 30%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті