Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Virgin Galactic показала дизайн пасажирського літака, що літатиме втричі швидше за звук

Virgin Galactic показала дизайн пасажирського літака, що літатиме втричі швидше за звук

Швидкість літака досягатиме 3700 км/год

Virgin Galactic показала дизайн пасажирського літака, що літатиме втричі швидше за звук
фото Virgin Galactic

Компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic представила концепт пасажирського надзвукового літака, який буде розвивати швидкість 3 Маха (приблизно 3700 км/год). Про це передає Forbes з посиланням на сайт компанії.

Таким чином, літак буде в три рази швидшим за швидкість звуку. Останнім пасажирським літаком, який літав швидше за швидкість звуку, був французько-британський Concorde, який припинив польоти в 2003 році. Concorde розвивав швидкість 2440 км/год.

Нова концепція передбачає, що літак зможе вміщати до 19 чоловік і буде літати на висоті понад 18 км. У кабінах можна буде міняти планування, щоб «задовольнити потреби» пасажирів. Зокрема, можна буде ввести місця бізнес-класу.

Літак розробляється для того, щоб надавати найрізноманітніші функції, в тому числі для здійснення тривалих комерційних рейсів. Він зможе злітати і приземлятися в аеропортах, як і будь-який інший пасажирський літак.

Наступний етап розробки дизайну буде присвячений, зокрема, вибору тих матеріалів, з яких буде зроблений Mach 3, зазначено в повідомленні. Команда розробників також займеться питаннями технічного обслуговування літака, шуму і викидів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті