Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Найстаріша мережа універмагів у США оголосила про своє банкрутство

Найстаріша мережа універмагів у США оголосила про своє банкрутство

Історія мережі Lord & Taylor почалась в 1826 році

Найстаріша мережа універмагів у США оголосила про своє банкрутство
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/16442634756

Американська мережа універмагів класу люкс Lord & Taylor, піонер в галузі з майже 200-річною історією, подала заявку на захист від банкрутства разом зі своїм власником Le Tote.

Як повідомляє Wall Street Journal, це є ще одним свідченням руйнівного впливу пандемії COVID-19 на відомих рітейлерів США. Це відбулося менш ніж через рік після того, як Le Tote погодився купити Lord & Taylor у материнської компанії Hudson's Bay на П’ятому Авеню

У березні Lord & Taylor тимчасово закрив свої 38 фізичних магазинів, але продовжував працювати через онлайн-канали на тлі пандемії коронавірусу.

Компанія вважається найстарішою мережею універмагів в Сполучених Штатах і першою, хто встановив ліфт і призначив жінку-генерального директора – Дороті Шейвер, яка зіграла ключову роль у перетворенні її в культове місце для американських дизайнерів в 40-х і 50-х роках. минулого століття. Мережа почала свою історію в 1826 році, коли Семюель Лорд і Джордж Вашингтон Тейлор відкрили магазин на Нижньому Іст-Сайді в Нью-Йорку.

Витрати американців на одяг знижуються, і тисячі роздрібних продавців змушені закриватись, деякі назавжди. З березня ряд великих рітейлерів були змушені збанкрутувати, в тому числі Brooks Brothers Group, JC Penney, Neiman Marcus Group і J.Crew Group.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті