Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
«Промінвестбанк» програв апеляцію

«Промінвестбанк» програв апеляцію

99% акцій банку залишаються під арештом

«Промінвестбанк» програв апеляцію
Фото: finclub

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги на зняття арешту з 99% акцій «Промінвестбанку», його коштів в НБУ та інших фінансових установах, цінних паперів, майнових прав та нерухомості. Відповідне рішення опубліковано в єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє finbalance.

Апеляційну скаргу на рішення Печерського суду про арешт активів банку від 25 травня 2020 подав глава правління «Промінвестбанку» Андрій Рожок.

Печерський суд залишив під арештом активи банку в рамках кримінального провадження, ініційованої Київської місцевою прокуратурою №6.

Кримінальне розслідування було розпочато в травні 2020 року на підставі заяви в поліцію приватного підприємства «Едельвейс-2000», однієї зі структур, пов'язаних з Ігорем Коломойським, уточнює finbalance.

Раніше акції «Промінвестбанку» стягнули структури «ПриватБанку» по справі про захоплення Росією активів в Криму.

Пакет 99% акцій «Промінвестбанку» був проданий у ході аукціону на біржі ПФТС за 268,7 млн грн. Покупцем стала Фінансова компанія «Фортіфай» за дорученням компанії «Альтана Капітал».

Купівля акцій була оскаржена в господарському суді Києва за позовом компанії «Крим Девелопмент», яка заявила про порушення під час аукціону, що призвело до продажу акцій «Промінвестбанку» за заниженою ціною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті