Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку – 2»

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку – 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку – 2»
фото Nord Stream 2

Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу «Північний потік – 2» – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання. Це стало можливим після того, як Данія не отримала в установлений термін апеляційних скарг на рішення свого агентства з енергетики (ДЕА) використовувати судна з якірним позиціонуванням для будівництва газопроводу, пише Коммерсант.

«Данська апеляційна рада з питань енергетики не отримувала ніяких апеляцій на рішення ДЕА від 6 липня 2020 року, яке дозволить Nord Stream 2 AG використовувати судна з якорями», – повідомила представник апеляційної ради.

Як пояснювали в ДЕА раніше, перед початком робіт компанії-оператору потрібно повідомити в відомство їх очікувані терміни. Також в ДЕА відзначали, що маршрут газопроводу, який підлягає добудові,  проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря.

Данія 6 липня дозволила Nord Stream 2 AG використовувати при будівництві газопроводу в своїх територіальних водах судна з якірним, а не тільки з динамічним позиціонуванням. Будівництво «Північного потоку 2» не можна було відновити до 3 серпня, коли минав термін оскарження цього дозволу.

В даний час судно «Академік Черський», яке вважається здатним добудувати газопровід, стоїть в порту Мукран в Німеччині. Там знаходиться логістична база «Північного потоку – 2». «Газпрому» залишилося добудувати 6% трубопроводу. Будівництво ускладнюється введеними з боку США санкціями.

Наприкінці липня повідомлялося, що влада Данії ввела заборону на будівництво «Північного потоку – 2» через нерест тріски.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті