Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Аеропорт «Львів» перестав бути збитковим – Мінінфраструктури

Аеропорт «Львів» перестав бути збитковим – Мінінфраструктури

В умовах кризи аеропорт Львова проводить оптимізацію всіх витрат

Аеропорт «Львів» перестав бути збитковим – Мінінфраструктури
фото DR

Аеропорт «Львів» внаслідок оптимізації всіх витрат досяг рівня беззбитковості. Таку заяву зробили в Міністерстві інфраструктури України, пише Центр транспортних стратегій.

Як підкреслив міністр Владислав Криклій, в усьому світі саме авіаційна галузь найбільше постраждала через коронавірус, а збитки аеропортів і авіакомпаній через закриття кордонів і скасування рейсів оцінюються в мільярди доларів.

«В умовах кризи аеропорт Львова проводить оптимізацію всіх витрат, і на сьогодні аеропорту вдалося досягти рівня беззбитковості. Очікуємо відновлення польотів в країни Європи для українців з метою туризму, що прискорить повернення до докризових обсягів», – повідомив міністр.

Відзначається, що зараз міжнародний аеропорт Львів імені Данила Галицького обслуговує ряд регулярних внутрішніх рейсів з/до Києва, Одеси і Херсона, які здійснюються авіакомпаніями Sky Up і Windrose, а також регулярні міжнародні рейси з/в Польщу, Туреччину, Угорщину, Німеччину, Великобританію, Литву , Болгарію, Білорусь і Італію. Їх виконують LOT, Pegasus, Wizz Air, SkyUp, Turkish Airlines, «Бєлавіа» і Ryanair.

Крім цього, в МІУ підкреслили, що підприємство продовжує розвивати вантажну авіацію.

«Світова криза в пасажирському авіасполученні внаслідок COVID-19 стала поштовхом для розширення програми вантажних перевезень. Тому ще в квітні аеропорт почав програму міжнародних вантажних перевезень у співпраці з однією з українських авіакомпаній. Зараз аеропорт приймає ряд міжнародних вантажних рейсів з/в Латвію і Німеччину, а також чартерні рейси до Туреччини, Єгипту та Чорногорії», – відзначили в міністерстві.

Як повідомлялося, 19 червня аеропорт Львів відновив обслуговування міжнародних рейсів. Перший рейс виконав лоукостер Wizz Air з Дортмунда.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті