Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Україна закриває контрольні пункти в’їзду до Криму

Україна закриває контрольні пункти в’їзду до Криму

КПВВ припинять роботу з 9 по 30 серпня

Україна закриває контрольні пункти в’їзду до Криму
фото dpsu.gov.ua/

Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, це обумовлено дорученням президента Кабміну переглянути режим роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя. Рішення спрямовано на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим припиниться з 8:00 9 серпня 2020 року до 08:00 30 серпня 2020 року.

Пропуск буде дозволений лише для українців та членів їх сімей:

  •  місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в  Автономній Республіці Крим або місті Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна – на в’їзд;
  •  місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна – на виїзд; які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї;
  • осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті