LG Chem розраховує подвоїти виручку від продажів акумуляторів в 2025 році

LG Chem розраховує подвоїти виручку від продажів акумуляторів в 2025 році

За оцінками компанії, її дохід від акумуляторного бізнесу в цьому році досягне $11 млрд

LG Chem розраховує подвоїти виручку від продажів акумуляторів в 2025 році
фото www.flickr.com/photos/eacgsphotos/4548289999

Хоча пандемія COVID-19 вплинула на попит на електромобілі в цьому році, південнокорейський виробник акумуляторів LG Chem Ltd. очікує, що продажі цього важливого компонента електромобілів досягнуть нових рекордних показників завдяки зміцненню промисловості в Європі і контрактом з заводом Tesla Inc. в Китаї.

Як повідомляє Bloomberg, LG Chem очікує рекордних продажів акумуляторів для електромобілів в розмірі $11 млрд доларів у 2020 році. За словами генерального директора Хака Чоу-шина, в 2025 році ця цифра має зрости приблизно до $25 млрд.

«У нас немає проблем з нашої ланцюжком поставок, ми можемо доставити всі замовлення клієнтам в цьому році, незважаючи на коронавірус», – сказав він.

Навіть після того, як в 2020 році попит на акумулятори для електромобілів вперше впав, виробники в Південній Кореї повідомили про гарну виручку від продажів в першому півріччі. Постачальники в азіатській країні користуються перевагами європейських урядів, які покладаються на фонди зеленого відновлення після пандемії, збільшуючи продажі електромобілів, а також плани європейських автовиробників по впровадженню нових електричних моделей.

За даними SNE Research, продажу LG Chem підскочили на 83% до 10,5 гігават-годин, чому сприяв зростаючий попит на Tesla Model 3 в Китаї і Zoe від Renault SA. Це допомогло LG Chem, чия вартість акцій в цьому році зросла вдвічі, досягнувши рекордної ринкової вартості близько $44 млрд, отримати ринкову перевагу над китайської Contemporary Amperex Technology Co. Ltd.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло