Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Вибори в Білорусі: ЦВК повідомляє про рекордну явку на дострокове голосування

Вибори в Білорусі: ЦВК повідомляє про рекордну явку на дострокове голосування

Згідно з інформацією ЦВК, в голосуванні вже взяли участь 41,7% білорусів

Вибори в Білорусі: ЦВК повідомляє про рекордну явку на дострокове голосування
фото: REUTERS

На шостих президентських виборах в історії незалежної Білорусі в достроковому голосуванні, згідно з інформацією ЦВК, взяли участь 41,7% білорусів, що мають право голосу.

Про попередній рекорд ЦВК рапортувала на минулих виборах у 2015 році. Тоді в достроковому голосуванні нібито взяли участь 36,05% виборців, а в цілому на п'ятих виборах президента явка склала 86,75%. Того року Олександр Лукашенко нібито набрав 83,49% голосів, що також стало рекордним показником «підтримки» за всі роки при владі.

Дострокове голосування на президентських виборах 2020 року стартувало 4 серпня і тривало п'ять днів, по 8 серпня включно. Основний день виборів призначений на неділю, 9 серпня.

За посаду президента Білорусі на цей раз змагаються п'ять кандидатів, в тому числі нинішній президент Білорусі Олександр Лукашенко – він йде на вибори в шостий раз. Головним конкурентом Лукашенка ЗМІ вважають дружину політв'язня, відеоблогера Сергія Тіхановського Світлану Тіхановську

Також ЦВК зареєструвала в якості кандидатів колишнього депутата нижньої палати парламенту країни Анну Канопацкую, співголови громадського об'єднання «Говори правду» Андрія Дмитрієва, голови партії «Білоруська соціал-демократична Грамада» Сергія Черечня.

Нагадаємо, політичний опонент Лукашенка, Валерій Цепкало, перебуває в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті