Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Зеленський представив нового керівника Головного управління розвідки

Зеленський представив нового керівника Головного управління розвідки

Ним став Кирило Буданов

Зеленський представив нового керівника Головного управління розвідки
фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський представив колективу Головного управління розвідки Міністерства оборони новопризначеного начальника ГУР Кирила Буданова. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

«Потрібно посилити стратегічну та оперативну складові, вдосконалити аналітичну діяльність та якість отримуваної інформації», – сказав на представленні Зеленський.

Президент також наголосив на важливості опрацювання нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки. За його словами, у ній обов’язково мають бути закріплені такі ключові речі, як оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО у питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу.

Окрім того, він звернув увагу на важливість відродження бойового духу української воєнної розвідки та побажав воєнним розвідникам «завжди бути на крок попереду від наших ворогів».

Буданов своєю чергою зауважив, що сьогодні перед воєнною розвідкою України стоять завдання збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим і відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину. У цьому контексті він поставив перед собою завдання підвищити професійний рівень співробітників, запровадити нові технології, посилити аналітичну роботу з метою прогнозування ризиків і проводити спеціальні заходи.

Раніше повідомлялося, що Росія організувала в ООН свою мережу агентів ФСБ – Єльченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті