Qualcomm лобіює скасування заборони США на продаж мікросхем для 5G-смартфонів Huawei
Китайський гігант знайде, де взяти необхідні компоненти, а от компанії США можуть втратити мільярди прибутків

Американський чіпмейкер Qualcomm Inc. лобіює в уряді США скасування обмеження на продаж своєї продукції компанії Huawei Technologies, яка була внесена в чорний список міністерства торгівлі США, тим самим вступаючи в технологічну битву між США і Китаєм. Про це повідомляє WSJ.
Qualcomm заявила американським політикам, що їхня заборона на експорт не завадить Huawei отримати необхідні компоненти і це просто спричинить передачу мільярдів доларів від продажу Huawei іноземним конкурентам американської компанії.
Qualcomm лобіює продаж Huawei чіпів, які китайська компанія включить в свої телефони 5G, які використовують новий стандарт надшвидкого зв'язку. Американським виробникам мікросхем потрібна ліцензія Міністерства торгівлі на поставку багатьох таких компонентів Huawei після того, як федеральний уряд вніс компанію в чорний список і ввів інші обмеження. У публікації сказано, що через впровадження обмежень Сполучені Штати фактично віддали закордонним конкурентам Qualcomm ринок, що оцінюється в $8 млрд на рік
Як відомо, вже більше року чиновники адміністрації Трампа переконують, що обмеження щодо Huawei необхідні, оскільки на їхню думку, китайський гігант створює значні ризики для національної безпеки.
До застережень США почали дослухатись й інші країни. Минулого місяця британський уряд заявив, що заборонить місцевим телекомунікаційним компаніям купувати нове обладнання, вироблене Huawei. Китайська компанія усі обвинувачення відкидає.
Як повідомлялось, днями стало відомо, що Huawei Technologies припинить виробництво своїх флагманських процесорів Kirin в наступному місяці на тлі зростаючого тиску США на китайського технологічного гіганта.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].