Великобританія повністю розпрощається з Huawei до 2027 року

Великобританія повністю розпрощається з Huawei до 2027 року

Це рішення Лондона може викликати гнів Китаю

Великобританія повністю розпрощається з Huawei до 2027 року
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26655731231

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон наказав повністю виключити обладнання Huawei з британської мережі 5G до 2027 року, ризикуючи викликати гнів Китаю, сигналізуючи про те, що найбільшого в світі виробника телекомунікаційного устаткування більше не вітають на Заході. Про це повідомляє Reuters.

Семирічна затримка задовольнить британських операторів зв'язку, таких як BT, Vodafone і Three, які побоювалися, що вони будуть змушені витратити мільярди фунтів на прискорене виключення обладнання Huawei. Однак видання зазначає, що це затримає запуск 5G.

Британська рада національної безпеки (НСК) під головуванням Джонсона вирішила сьогодні заборонити покупку компонентів 5G з кінця цього року і замовити видалення всього існуючого обладнання Huawei з мережі 5G до 2027 року.

«Це непросте рішення, але воно є правильним для британських телекомунікаційних мереж, для нашої національної безпеки і нашої економіки, як зараз, так і в довгостроковій перспективі», – заявив в парламенті британський міністр з питань цифрових технологій, ЗМІ та спорту Олівер Дауд.

Як відомо, протягом тривалого часу США чинили тиск на Джонсона, щоб він змінив своє рішення в січні щодо ролі Huawei в мобільних мережах нового покоління.

Нагадаємо: на початку липня стало відомо, що Британія цього року має намір відмовитись від обладнання Huawei в своїх мережах 5G. 

До цього Федеральна комісія зі зв'язку США офіційно визначила китайські Huawei і ZTE загрозами для національної безпеки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло