Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
У Туреччині тести на COVID-19 будуть робити безкоштовно для іноземних туристів

У Туреччині тести на COVID-19 будуть робити безкоштовно для іноземних туристів

Такі тести робитимуть тим, у кого виявлено підвищену температуру

У Туреччині тести на COVID-19 будуть робити безкоштовно для іноземних туристів
фото pixabay.com

В Туреччині тести на коронавірус закордонним гостям будуть робити безкоштовно, повідомили в МЗС цієї країни, передає Інтерфакс.

Перед паспортним контролем в аеропорту пасажирам будуть вимірювати температуру, і якщо вона перевищує 37,8 градусів, то туриста запросять в спеціально відведене приміщення, де через півгодини йому знову виміряють температуру. Мандрівника також огляне лікар.

Якщо у туриста все ще буде підвищена температура, у нього візьмуть пробу для тесту методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) на коронавірус. Тест буде безкоштовним.

«Час очікування результату залежить від завантаженості лабораторії в аеропорту», – йдеться в повідомленні.

Якщо результат тесту на COVID-19 негативний, то пасажир залишає аеропорт в супроводі гіда приймаючої компанії і прямує в готель. Якщо результат позитивний, то викликається спеціальна бригада швидкої допомоги для доставки хворого до лікарні і більш ретельного обстеження і перевірки стану його здоров'я.

У лікарні рішення про госпіталізацію, ізоляції за місцем відпочинку або про карантин за місцем проживання приймає лікар.

Якщо у туриста не спостерігається симптомів коронавірусу, він поміщається в ізолятор в готелі під спостереження лікаря при готелі. При цьому передбачається, що через 5-7 днів проводиться додаткове тестування. Якщо тест буде негативним, то туриста переселять в звичайний номер для відпочинку, а якщо буде виявлено коронавірус, його госпіталізують.

Готельєри беруть на себе зобов'язання оплачувати всі витрати, пов'язані з проживанням та харчуванням ізольованої особи.

При виявленні COVID-19 у одного з членів сім'ї аналізи беруться у всієї сім'ї відпочиваючих. Зазначається, що перевіритися на COVID-19 за власною ініціативою можна тільки за свій рахунок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті