Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Тихановська подала скаргу в ЦВК Білорусі з вимогою перерахувати голоси

Тихановська подала скаргу в ЦВК Білорусі з вимогою перерахувати голоси

Як вважає штаб опозиційного кандидата, суперниця Лукашенка набрала 70-90% голосів

Тихановська подала скаргу в ЦВК Білорусі з вимогою перерахувати голоси
Facebook Светлана Тихановская

Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська оскаржила в Центрвиборчкомі результати виборів, повідомляють білоруські ЗМІ.

За словами прес-секретаря штабу Тихановської, кандидат вимагає визнати підсумки виборів недійсними. Тихановська наполягає на повторному підрахунку голосів або, якщо це неможливо, навіть повторному голосуванні на низці дільниць через допущені, на її думку, порушення законів.

Тихановська – єдиний кандидат від опозиції, її підтримали штаби не допущені на вибори Віктора Бабарико та Валерія Цепкало. Її чоловік, блогер Сергій Тихановський, не зміг брати участь у виборах через арешт. За офіційними даними ЦВК, Тихановська набирає 10,09% голосів, тоді як Лукашенко – 80,08%.

Штаб Тихановської заявив, що не визнає результати виборів у Білорусі, озвучені ЦВК. Він вважає, що реальний результат Тихановської становить від 70% до 90%.

Після оголошення екзитполів в неділю в містах Білорусі почалися масові протести, які обернулися сутичками з міліцією і ОМОНом. МВС країни відзвітувало, що були затримані близько 3000 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті