Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Правляча партія Австрії запросила Тихановську до себе «для спільного пошуку рішень»

Правляча партія Австрії запросила Тихановську до себе «для спільного пошуку рішень»

Вона закликала Лукашенка утриматися від застосування насильства

Правляча партія Австрії запросила Тихановську до себе «для спільного пошуку рішень»
фото pixabay.com

Депутат Національної ради Австрії, спікер правлячої партії «Зелені» з питань зовнішньої політики Ева Ернст-Дзідзіч вступила в контакт з кандидатом в президенти Білорусі Світланою Тихановською, щоб запросити її до Австрії, інформує ots.at.

«Заступник голови фракції встановила контакт з кандидатом від опозиції Світланою Тихановською, котра виїхала в Литву, щоб запросити її до Австрії», – йдеться в поширеній партією заяві.

«Ми хочемо з перших вуст дізнатися, як йдуть справи у опозиції в Білорусі, і разом вивчити, як Австрія може допомогти заспокоїти напружену ситуацію і в середньостроковій перспективі внести вклад в мирні системні зміни в Білорусі», – заявила австрійський парламентарій.

За її словами, події останніх днів явно показали, що дні Олександра Лукашенка на посаді президента добігають кінця, тому що ніхто не може довго залишатися при владі всупереч волі власного народу.

«Я закликаю президента Білорусі подумати про благополуччя своєї країни і утриматися від ескалації проти демонстрантів. Це єдиний спосіб запобігти подальшому погіршенню нинішньої ситуації», – зазначила депутат.

Як повідомлялося, Тихановську вивезла з країни білоруська влада, її від'їзд дозволив звільнити начальницю її штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів. Як зазначила довірена особа опозиційної кандидатки Ольга Ковалькова, у Тихановської не було вибору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті