Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
МВС Білорусі заявило про затримання координаторів акцій протесту

МВС Білорусі заявило про затримання координаторів акцій протесту

Головним був житель Мінська, під його керівництвом діяли ще три людини, які і керували сотнями протестувальників, говорять в МВС

МВС Білорусі заявило про затримання координаторів акцій протесту
фото: TUT.BY

Міністерство внутрішніх справ Білорусі повідомило, що у Мінську затримали координаторів масових заворушень. Як повідомило МВС, один із затриманих -

Як повідомляє білоруське видання TUT.BY, один із затриманих – житель Мінська. Його затримали в готелі «Білорусь», звідки він і координував дії. У його підпоярдкуваннібуло троє людей, як, своєю чергою, керували сотнями протестувальників.

Окрім того, в білоруській столиці напередодні були затримані громадяни Росії Артем Важенков і Ігор Рогов. Телеканал «Білорусь 1» з посиланням на Слідчий комітет повідомив, що вони проходять підозрюваними у кримінальній справі про участь в масових заворушеннях.

«Як вдалося з'ясувати Слідчому комітету Білорусі, це активісти організації «Відкрита Росія», яка має відношення до відомого олігарха Михайла Ходорковського. У тому числі і координатори фонду Навального – Артем Важенков і Ігор Рогов. Зараз вони проходять підозрюваними у кримінальній справі про участь в масових заворушеннях. Їх безпосередні ролі і завдання в Мінську з'ясовують слідчі», – йдеться в повідомленні телеканалу.

Також в МВС повідомили про затримання людини, «яка платилп учасникам заворушень». Його затримали в районі торгового центру «Дана Молл», в рюкзаку знайшли «понад $10 000, які призначалися в якості плати учасникам масових заворушень».

Нагадаємо: 9 серпня в Білорусі відбулись президентські вибори. Після оголення попередніх результатів, згідно із якими із значною перевагою переміг Олександр Лукашенко в країні розпочались акції протесту. Під час їх розгону силовики застосовували сльозогінний газ, водомети, світло-шумові гранати та гумові кулі. Третя ніч протестів відзначилась особливою жорстокістю з боку силових структур.

Між тим,  Лукашенко заявив, що вибори пройшли як свято, а протестувальників назвав «вівцями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті