Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Apple може втратити 30% поставок IPhone через заборону WeChat

Apple може втратити 30% поставок IPhone через заборону WeChat

Додатком WeChat користуються 1,2 млрд чоловік, переважно китайці

Apple може втратити 30% поставок IPhone через заборону WeChat
фото Shutterstock

Реалізація указу президента Трампа про заборону в США популярного месенджера WeChat, що належить китайській компанії Tencent Holdings, може призвести до втрати компанією Apple 25-30% світових поставок iPhone, оскільки вона буде змушена вилучити цю програму з App Store, пише The Motley Fool, на яке посилається Investing.com.

Додатком WeChat користуються 1,2 млрд чоловік, в основному китайці, і для багатьох він має більше значення для підтримки зв'язку з сім'єю і друзями, ніж iPhone.

Втім, на думку аналітиків, на 15-25% зменшаться поставки не тільки IPhone, а й усієї лінійки продуктів Apple, включаючи AirPods, iPad, Apple Watch і комп'ютерів Mac.

Багато в чому це буде залежати від поведінки самої Apple, точніше, від того, чи видалить вона месенджер WeChat тільки в США, чи всюди в світі, де він доступний. Якщо це станеться в США, то завданий фірмі збиток буде значно меншим – поставки iPhone впадуть лише на 3-6%, а інших гаджетів – менш ніж на 3%.

Причиною такої популярності WeChat в Китаї є заборона в цій країні на інші соціальні платформи – Facebook, Google і Twitter, щоб уряд міг контролювати ту інформацію, яка потрапляє до громадян. До того ж, WeChat об'єднує обмін повідомленнями, соціальні мережі, платежі і багато іншого в один додаток.

Нагадаємо, Трамп підписав указ, який заборонить TikTok і WeChat в США через 45 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті