Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
В Білорусі після затримання ОМОНом помер другий протестувальник

В Білорусі після затримання ОМОНом помер другий протестувальник

Хлопцю стало погано в розпеченому автозаку, які годинами стоять у черзі в СІЗО

В Білорусі після затримання ОМОНом помер другий протестувальник
фото з відкритих джерел

Білоруське Радіо Свобода повідомило про ще одного загиблого в ході протестів у Білорусі. Олександр Вихор, 25-річний житель Гомеля, помер в лікарні, куди його в неділю доставили з автозаку, повідомляє видання.

«Саша був в одному з автозаків... Він не брав участі в акції. Поїхав у неділю до дівчини. Його схопили десь в центрі. Він написав мені, що його схопили... І все. Я шукала його всі ці дні. Інформацію про нього мені не давали. Сьогодні мені нарешті сказали, що Саша в морзі», – плаче його мама.

У Олександра, за словами матері, були проблеми з серцем. Коли він довгий час перебував у закритій машині в черзі в СІЗО, йому стало погано.

«Він кричав, просив про допомогу... А конвой подумав, що він неадекватний, і відвезли в психіатричну лікарню. Там досвідчений лікар зрозумів, що проблема не в психіці... Йому викликали швидку і відвезли в найближчу лікарню... Там Сашу рятували, але не врятували, тому що, як мені сказали, його вже доставили в лікарню в стані клінічної смерті», – каже мати.

Сина в морзі вона не бачила.

«Думаю, мені відмовилися показати його. Що його жорстоко побили. Я прошу людей, які були з ним в автозаку, коли вони вийдуть з в'язниці, – нехай скажуть правду! Що там сталося з Сашком. Я просто хочу, щоб люди знали, що це мерзенна влада убила мого сина», – сказала мати.

Жодних коментарів від правоохоронних органів щодо цього ЗМІ не змогли отримати.

Про третю ніч протестів в Білорусі більше читайте за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті