Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Uber і Lyft погрожують призупинити надання послуг в Каліфорнії

Uber і Lyft погрожують призупинити надання послуг в Каліфорнії

Компанії змушують класифікувати своїх водіїв, як співробітників, а не незалежних підрядників. Uber і Lyft категорично проти

Uber і Lyft погрожують призупинити надання послуг в Каліфорнії
https://www.flickr.com/photos/stockcatalog/40834803454

Компанії Uber і Lyft розглядають можливість призупинення надання своїх послуг в Каліфорнії. Про це повіомилипрезидент і співзасновник Lyft Джон Циммер і генеральний директор Uber Дара Хосровшахі., передає The Verge.

Компанії погрожують піти з одного з найважливіших ринків США через статус зайнятості водіїв.

У понеділок суддя Каліфорнії задовольнив клопотання штату про винесення попереднього судового рішення, яке забороняє Uber і його конкуренту Lyft Inc класифікувати своїх водіїв як незалежних підрядників, а не співробітників. Обидві компанії заявили, що оскаржуватимуть рішення, яке було відкладено на 10 днів.

«Якщо наші зусилля тут не матимуть успіху, це змусить нас призупинити операції в Каліфорнії», – сказав Циммер.

Призупинення роботи сервісу завдасть непоправної шкоди Uber, людям, які покладаються на її послуги та водіям, заявили в компанії.

Якщо водіїв класифікуватимуть як співробітників, Uber і Lyft нестимуть відповідальність за виплату їм мінімальної заробітної плати, компенсацій за понаднормову роботу, оплачуваних періодів відпочинку і відшкодування вартості водіння для компаній, включаючи особистий пробіг транспортного засобу. Але як незалежні підрядники водії не отримують жодної з цих пільг.

Нагадаємо: днями Верховний суд Сан-Франциско своїм рішенням зобов'язав сервіси замовлення таксі Uber і Lyft класифікувати водіїв як своїх співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті