Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
SkyDrive має намір запустити сервіс електричних аеротаксі в Токіо та Осаці в 2023 році (ВІДЕО)

SkyDrive має намір запустити сервіс електричних аеротаксі в Токіо та Осаці в 2023 році (ВІДЕО)

Проєкт спонсорує уряд Японії і більше 100 приватних компаній

SkyDrive має намір запустити сервіс електричних аеротаксі в Токіо та Осаці в 2023 році (ВІДЕО)
фото www.facebook.com/cartivator

Генеральний директор токійської компанії SkyDrive Inc. Томохіро Фукудзава запевняє, що людство ось-ось стане свідком нової революції в мобільності – запуску комерційного аеротаксі в 2023 році. Як повідомляє Japan Times, за його словами, до 2050 року кожен охочий зможе дістатися до пункту призначення в межах 23 районів японської столиці максимум за 10 хвилин.

Як випливає з прогнозу Morgan Stanley, протягом наступних 20 років ринок eVTOL-транспорту виросте до $ 1,5 трлн, але спочатку аеротаксі стануть «невеликим доповненням» до існуючої транспортної інфраструктури, як і звичайні вертольоти.

Хоча в усьому світі існує понад 100 проєктів літаючих автомобілів, включаючи такі великі міжнародні фірми, як Boeing, Airbus і Uber Technologies, двомісний «автомобіль», розроблений SkyDrive, вирізняється тим, що є найменшим літаючим авто в світі, і займатиме на парковці місця як дві звичайні машини.

Стартап SkyDrive бере свій початок в Cartivator, організації, яка почала дослідження літаючих автомобілів в січні 2014 року. Сам SkyDrive був заснований в липні 2018 роки для прискорення цієї ініціативи, його співробітники є, в основному, членами Cartivator.

Компанія стверджує, що її концептуальна модель під назвою SD-XX є найменшим у світі eVTOL (літак вертикального зльоту та посадки), висотою 1,5 метра і розміром 4 метри на 3,5 метра в діаметрі. Нагадуючи дрон розміром з автомобіль, перша модель, яку компанія сподівається представити в 2023 році, зможе літати зі швидкістю 100 кілометрів на годину з обмеженою дальністю польоту в кілька десятків кілометрів.

«Пізніше вони перетворяться в рентабельний і ефективний спосіб подорожувати на короткі і середні відстані, що в кінцевому рахунку призведе до відмови від автомобілів і послуг авіакомпаній», – заявив провідний аналітик Morgan Stanley Раджив Лалвані.

Проєкт спонсорує уряд Японії і більше 100 приватних компаній, включаючи NEC, Panasonic і Yazaki. Кінцева мета уряду – використовувати повітряний простір для перевезення людей у великих містах, уникати пробок і надавати новий вид транспорту для гірських районів і віддалених островів або для використання в разі стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій.

Компанія планує комерціалізувати послуги повітряного таксі в 2023 році в Осаці та Токіо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті