Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Відкриття школи на Осокорках. КМДШ – місце, де зростають особистості
Реклама

Відкриття школи на Осокорках. КМДШ – місце, де зростають особистості

Відкриття нової школи вже у вересні. КМДШ запрошує батьків школярів на оглядову екскурсію новим креативним простором

Цей матеріал також доступний російською
Відкриття школи на Осокорках. КМДШ – місце, де зростають особистості

На березі Дніпра, в районі Осокорків вже красується нова школа повного дня КМДШ. Завершуються дизайнерські роботи, і двері цього навчального закладу відчиняться для декількох сотень київських школярів вже 1 вересня.

КМДШ – це мережа шкіл, які 9 років функціонують в Україні. А влітку 2020 КМДШ випустила свій перший 11 клас.

Як навчають в цій школі

Тут готують дітей до реального життя, тобто, дають не лише знання, а й можливість їх застосувати на практиці. Наприклад, дізналися на фінансовій грамотності, що таке ціноутворення, на наступному занятті відвідали супермаркет, де глибше дослідили цю тему. У старших класах є профорієнтація, тому учні часто відвідують реальні компанії та можуть спробувати себе в тій чи іншій ролі.

Часто результати отриманих знань діти представляють у вигляді проєктів. А для кращого розуміння світу та взаємозв’язків між різними явищами та процесами в КМДШ застосовують метод інтегрованого навчання, коли одна тема вивчається крізь призму декількох навчальних дисциплін.

Велику увагу в КМДШ приділяють творчій складовій – діти займаються у творчій майстерні, для учнів був запроваджений унікальний на території України курс «Мистецтво, музика та філософія».

Навчальні лабораторії забезпечені всім необхідним обладнанням, вже з 2 класу учні проводять досліди на Калейдоскопі наук.

Відкриття школи на Осокорках. КМДШ – місце, де зростають особистості

Учні декілька разів поверталися додому з перемогами на Міжнародних дебатних турнірах, де повинні були продемонструвати знання з багатьох предметів у вигляді дискусій англійською мовою. Також учні КМДШ увійшли до ТОП-20 кращих в Україні на Міжнародному онлайн-конкурсі Best in English.

У КМДШ прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.

Відкриття нової школи вже у вересні. КМДШ запрошує батьків школярів на оглядову екскурсію новим креативним простором. Всі зустрічі проводяться для обмеженої кількості людей та з дотриманням заходів безпеки.

Зареєструватися на вступ до школи можна за посиланням.

Відкриття школи на Осокорках. КМДШ – місце, де зростають особистості

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті